Aktualności

Kursy Kursy finansowe - startują
Zapraszamy na nową edycję 10-tyg. KURSÓW FINANSOWYCH. Zapisy: osrodekzakkai@gmail.com tel. 693614014 Miejsca: Katowice (wt), Chorzów (pon), Rybnik (pon)
wykład I kto tu rządzi?
13 sierpnia 2017 odwiedziliśmy Oazę I st. w Ćwiklicach, aby opowiedzieć młodzieży o finansach. Wykład miał tytuł "I kto tu rządzi?"
po rekolekcyjnie Mamy pierwsze kursowe dziecko
Mamy pierwsze kursowe dziecko! Na jednym ze spotkań ostatniego kursu finansowego, który odbywał się w Chorzowie jedna z uczestniczek naszego kursu poprosiła o modlitwę w intencji poczęcia.
Informacja Poradnia dla osób z problemami finansowymi
Osoby fizyczne oraz firmy poszukujące indywidualnej pomocy w sprawach finansowych zapraszamy na konsultacje w siedzibie ośrodka we wtorki i piątki w godzinach 17.00-20.00 po uprzedniej rejestracji telefonicznej tel. 693 614 014 (warunek konieczny).

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.