Blog
Wszystko co dzieje się u Nas i nie tylko

Otwarte Spotkanie Klubu EuroCash Rybnik z Marcinem Orlikiem

21273663_349183508871559_1945993176541280277_o

To najbliższe spotkanie poprowadzi miejscowy biznesmen "pełną gębą", Marcin Orlik - z wyboru biznesmen, z zamiłowania właściciel i udziałowiec czterech firm, z pasji przedsiębiorca, z radości mąż i ojciec dwójki dzieci.
"Patrząc na otaczający mnie świat zauważamy wiele zagrożeń, które mogą przeszkadzać w pomnażaniu pieniędzy, lecz jeżeli będziemy patrzeć na świat z odpowiedniej perspektywy możemy znaleźć wiele szans osobistego i finansowego rozwoju - to moja misja. Pomogę Ci odnaleźć siebie w świecie Twojej firmy i finansów bazując na fachowej wiedzy oraz przede wszystkim 12-letnim doświadczeniu w prowadzeniu swoich firm" - mówi o sobie Marcin.


Jego hobby i pasje: jako mąż i Ojciec uwielbia podróże, samochody, zegarki i dobrą muzykę - najlepiej w samochodzie. Nazywa się szczęśliwym NIEposiadaczem pieska, bo jego Żona Sabina, by tego nie zniosła :)

W czasie spotkania dowiesz się także, jak zostać członkiem Klubu EuroCash Rybnik i bezpłatnie uczestniczyć w spotkaniach z wieloma wspaniałymi gośćmi.

WSTĘP BEZPŁATNY!

UWAGA - NOWE MIEJSCE!
Dzięki nawiązaniu współpracy z Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku, zapraszamy na spotkania na Kampus w Rybniku, ul. Rudzka 13c (budynek B, piętro IV).

Kursy finansowe
Wykład - I kto tu rządzi?"

Podobne wpisy