Blog
Wszystko co dzieje się u Nas i nie tylko

Kompas Kariery

Kompas Kariery

Doświadczasz stresu w pracy?

Czujesz że pracujesz nieproduktywnie? 

Twoja praca generuje niepotrzebne koszty?

Może warto zajrzeć w SIEBIE i coś zmienić?

To szkolenie jest specjalnie dla Ciebie - Kompas Kariery

Kompas Kariery® Crown:

to usługa szkoleniowa, dzięki której klient w sposób praktyczny uczy się jak zarządzać swoim talentem. Jest to wyjątkowe narzędzie, które pomaga określić indywidualne predyspozycje zawodowe i trafnie wybrać kierunek studiów oraz ścieżkę kariery zawodowej. Test został stworzony przez znaną i popularną organizację szkoleniowo-konsultingową o nazwie Edukacja Finansowa CROWN. Kompas Kariery® Crown jako narzędzie badawcze było rozwijane przez ponad 20 lat, a skorzystało z niego już ponad 200 000 zadowolonych klientów, zarówno uczniów jak i osób dorosłych w Polsce oraz za granicą. Narzędzie to jest jednym z nielicznych, a może nawet unikalnym na skalę światową, testem badającym cztery obszary: osobowość, zainteresowania, umiejętności i wartości.

Z testu dowiedzieć się można, że idealna dla Klienta praca powinna...

  • pasować do jego osobowości,
  • być zajęciem, które go interesuje,
  • wykorzystywać jego umiejętności,
  • być zgodna z zestawem wyznawanych przez niego wartości.

Wybór zawodu często jest przypadkowy i nietrafiony. Efektem podjęcia takiej pracy jest stres niepotrzebne koszty oraz nieustanne trudności w jej wykonaniu. Możesz to zmienić - proponujemy udział w szkoleniu.

Kolejność przeprowadzenia szkolenia Kompasu Kariery® Crown jest następująca:

  1. Wypełnienie online testu: - Edukacyjnego w cenie 430 zł, który pozwoli rozpoznać swoją dalszą ścieżkę edukacyjną (wybór szkoły gimnazjalnej lub kierunku studiów) lub - Zawodowym w cenie 600 zł, który da możliwość rozpoznania swoich talentów, predyspozycji oraz mocnych i słabych stron, w celu umiejętnego wyboru konkretnego zawodu.
  2. Pierwszy kontakt z wyszkolonym, indywidualnym Trenerem Rozwoju Osobistego
  3. Dwugodzinna konsultacja podczas której Trener interpretuje Klientowi treść Raportu, oraz wyposaża go w Listę Zawodów i Plan działania, aby świadomie mógł podjąć decyzję dotyczącą swojej edukacji, bądź ścieżki kariery.
  4. Po szkoleniu Klient otrzymuje dostęp do Raportu Szczegółowego oraz do zasobów online i narzędzi samopomocy.

Firmom natomiast oferujemy możliwość przeprowadzenia testów w ramach rozmów kwalifikacyjnych, w celu rozpoznania, który z kandydatów spełnia w stopniu największym oczekiwania na dane stanowisko.

zapisy tel.: 693 614 014, mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poradnia dla osób z problemami finansowymi
Warsztaty praktyczne