O Nas
Kim jesteśmy

Misja

Uczymy jak zapanować nad budżetem domowym, jak wyjść z długów i "stanąć na finansowe nogi", jak radośnie dzielić się z innymi oraz jak być zadowolonym z tego, co mamy.

Nasze Wartości

Wartości, którymi się kierujemy to wolność, odwaga, uczciwość, integralność oraz odpowiedzialność. Źródłem naszego nauczania jest najlepszy podręcznik finansowy świata: Biblia.

Inspiracje

ZAKKAI (z hebr. Zacheusz) symbolizuje finansowe nawrócenie i zmianę myślenia (metanoię). Inspirujemy się Biblią, społecznym nauczaniem Kościoła katolickiego oraz współczesną ekonomią.

Zespół Zakkai

Razem dla Was.
Michał

Michał

Anna

Anna

Monika

Monia

Basia

Basia

Kasia

Kasia

Ośrodek Zakkai - dlaczego powstał ?
O nas Ośrodek ZAKKAI został stworzony w związku z palącą potrzebą edukacji finansowej rodzin czyli zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. To miejsce, w którym uczymy jak zapanować nad budżetem domowym, jak wyjść z długów oraz "stanąć na finansowe nogi" w oparciu o Biblię.

Jesteśmy częścią Fundacji "Światło-Życie", która powstała w 1989 roku. Fundusz założycielski utworzyliśmy z nagrody przyznanej przez Fundację Jana Pawła II Ruchowi Światło-Życie „za bezprecedensową w Europie Środkowej pracę nad formacją religijną i moralną polskiej młodzieży zmierzającą do ukształtowania w niej pełnej odpowiedzialności za życie Kościoła i własnego Narodu". Jesteśmy zarejestrowani (od 2006r) jako Organizacja Pożytku Publicznego, w związku z czym można nam również przekazywać 1% podatku: Fundacja „Światło-Życie” KRS 0000071891 Cel szczegółowy: „Ośrodek ZAKKAI”

Prezes Fundacji - Andrzej Raj
Kierownik ośrodka - Michał Maliński
Opiekun Duchowny - ks. Ryszard Nowak